komitet.protestacyjny.mazowieckie@fssm.pl

  • 2018-15-15

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018. WARSZAWA.

Uwaga! Nasi w Wyborach!

Wybory do Rady Warszawy!
Okręg nr 1 Śródmiescie, Ochota;
miejsce 1. Andrzej Rozenek,
miejsce 4. Grażyna Piotrowicz.

Tutaj pamiętajcie, ci którzy w tym okręgu głosują, że poza kandydatura Andrzeja na Prezydenta Miasta możecie wybrać go do Rady Miasta. Jeśli zostanie Prezydentem, a wybrany zostałby do rady, to w to miejsce wejdzie kolejny z tej listy.

Okreg nr 2. Praga Południe –
miejsce 4 Tomaszewska Barbara;

Okreg nr 3. Mokotów –
miejsce 7 Pietryka Zdzisław;

Okręg nr 5 Targówek, Wawer,  Wesoła –
miejsce 10 Dariusz Rozenek,
miejsce 4 Beata Kornacka;

Okręg 8 Ursynów –
miejsce 4 Tomek Faliszewski.

Wybory do Rad Dzielnic.
Śródmieście!
Okręg nr 1
miejsce 1 Elżbieta Jastrzębska
Okręg nr 2
miejsce 1 Wudkiewicz-Madejczyk Emilia
miejsce 7 Minałto Leszek
Okręg 3
miejsce 3 Winiarczyk Andrzej
Okręg 4
miejsce 5 Muzal Janusz

Ochota!
Okręg nr 2
miejsce 5 Brzóska Adam (syn represjonowanego)

Mokotów!
Okręg nr 1
miejsce 3 Świątkowski Paweł
Okręg nr 3
miejsce 6 Piskorowska Wanda
miejsce 3 Postnikoff Beata ( Nasza Pani reżyser)
Okręg nr 4
miejsce 4 Szymoszek Krzysztof
miejsce 6 Stec Grażyna
miejsce 8 Dowgird Barbara
Okręg 5
miejsce 3 Kocberska Elżbieta

Włochy!
Okręg 1
miejsce 3 Młynarczyk Dariusz
miejsce 5 Zieliński Marek

Bemowo!
Okręg 2
miejsce 4 Wieczorek Bogdan

Bielany!
Okręg 3
miejsce 2 Sąsiadek Andrzej

Targówek!
Okręg 2
miejsce 5 Rutkowski Lech

Praga Południe!
Okręg 1
miejsce 4 Czarnecka Renata
Okręg 4
miejsce 4 Skowrońska Grażyna

Wybory do Sejmiku województwa mazowieckiego.
Okręg 1 Ursynów, Wilanów Ochota, Mokotów, Śródmieście
miejsce 4 Żukowska Natalia
Okręg 2 Bemowo, Bielany Wola, Włochy, Ursus, Żoliborz
miejsce 3 Cegielski Mariusz
miejsce 4 Lamcho Hanna
Okręg 4 Płock i powiaty ciechanowski gostyniński, żyrardowski, przasnyski
miejsce 7 Pałysa Wiesia

Poza Warszawą mamy jeszcze
Do Rady Miasta Konstancin Jeziorna
Okręg nr 2
miejsce 4 Peterek Ludwik