komitet.protestacyjny.malopolskie@fssm.pl

Aktualności

INFORMACJA Z POSIEDZENIA PREZYDIUM PZiSSMWM

11 kwietnia 2019 r. odbyło się posiedzenie Prezydium Porozumienia Związków i Stowarzyszeń Służb Mundurowych Województwa Małopolskiego. Uczestnicy posiedzenia przekazali informacje o działalności swoich związków i stowarzyszeń na przestrzeni pierwszego kwartału 2019 r. Uwypuklili tylko te zagadnienia, które są istotne w codziennej działalności i egzystencji nie tylko związku czy stowarzyszenia, ale przede wszystkim dalszego losu członków tych organizacji służb mundurowych, których objęła ustawa „represyjna”. Podjęli także decyzję o wystosowania "Listu poparcia dla protestu małopolskich nauczycieli",

Aktualności

WYBORY DO EUROPARLAMENTU 2019 – KOLEJNE SPOTKANIE

KRAKÓW 11. 04. 2019 godz 17:00 , Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości. al. Kijowska 14 spotkanie z Tomaszem Siemoniakiem, Andrzejem Szejną, Andrzejem Rozenkiem. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele FSSM gen. Adam Rapacki i gen. Marek Dukaczewski.

  • 2019-04-07
Aktualności

WYBORY DO EUROPARLAMENTU 2019

Koło SEiRP w Nowym Sączu zaprasza na spotkanie przedwyborcze, które odbędzie się 3 kwietnia 2019 r. w NOWYM SĄCZU w Hotelu Beskid przy ul. Limanowskiego 1 o godz.16:30. W spotkaniu tym swój udział zapowiedzieli: Prezydent FSSM RP płk Zdzisław Czarnecki, gen. Tadeusz Frydrych, nadinsp. Marek Hebda i płk Henryk Budzyński.

  • 2019-04-03
Aktualności

„NASI W WYBORACH” – JERZY JANKOWSKI – NOWY SĄCZ

JERZY JANKOWSKI, emerytowany oficer WOP i SG - startuje do Sejmiku województwa małopolskiego z listy SLD.

Aktualności

SPOTKANIE REPRESJONOWANYCH W NOWYM SĄCZU

28.05.2018 r.  w Nowym Sączu odbyło się spotkanie grupy represjonowanych zbrodniczą ustawą z 16.12.2016 r. z dr Henrykiem MAJEWSKIM b. Ministrem Spraw Wewnętrznych i Prezydentem Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP insp. w st. spocz. Zdzisławem CZARNECKIM.