komitet.protestacyjny.lubelskie@fssm.pl

Aktualności

ANTIDOTUM NA KLĘSKĘ WYBORCZĄ

No i skończyły się złudne nadzieje. Sondaże przedwyborcze przed euro wyborami dawały 25% - PO, 10% - WIOSNIE, 8% - SLD, 5 % PSL, 4 % - RAZEM.  Zsumowane dawały 52 % głosów. A prawdziwa suma wyborcza Koalicji Europejskiej wyniosła 32%! Gdzie się podziało 20%???

Aktualności

WYBORY DO EUROPARLAMENTU 2019 – SPOTKANIE W OKUNINCE 10.05.2019

"Zmiana ustawy represyjnej z 16 grudnia 2016 w kontekście wyborów do Parlamentu Europejskiego" -pod tym hasłem w całym kraju odbywają się spotkania emerytów służb mundurowych (i nie tylko) z kandydatami Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego, działaczami partii wchodzących w skład KE i przedstawicielami Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych i działaczami organizacji ją tworzących. 10 maja br. takie spotkanie zorganizował także Zarząd Wojewódzki SEiRP w Lublinie. Odbyło się ono w Okunince k/Włodawy, a jego uczestnicy mieli okazję porozmawiać m. in....


  • 2019-05-12
Aktualności

WYBORY DO EUROPARLAMENTU 2019 – SPOTKANIE W CHEŁMIE 16.04.2019

Spotkanie zorganizowało SEiRP w Lublinie i Chełmie. Moderował: Sławomir Borysewicz. Zaproszeni goście: Kornelia Wróblewska (.N), Riad Haidar (SLD), Andrzej Rozenek (SLD), Jarosław Kaczyński (adwokat reprezentujący represjonowanych) oraz przedstawiciele FSSM RP -  Zdzisław Czarnecki, gen. SG Marek Dominiak, Bogusława Łukasiewicz i Wioletta Grzelakowska. (Obejrzyj relację video ze spotkania)

  • 2019-04-17
Aktualności

BIALSCY POLICYJNI EMERYCI I RENCIŚCI W AKCJI PROTESTACYJNEJ

Dnia 16.01.2019 r. w godzinach rannych aktywiści Komitetu Protestacyjnego w Białej Podlaskiej wręczali ulotki Federacji wszystkim wchodzącym i wjeżdżającym na teren Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej policjantom i policjantkom. Ulotki przyjmowane były chętnie i ze zrozumieniem. Następnie, członkowie Komitetu oddali hołd zamordowanemu prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi wpisując się do księgi kondolencyjnej.

Aktualności

16 MARCA 2018 r. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE W ZAMOŚCIU

W najbliższy piątek 16 marca br. o godz. 17:00 w Zamościu, w lokalu ASPIRANT przy ul. Wyszyńskiego 2, odbędzie się spotkanie otwarte Andrzeja Rozenka - Pełnomocnika KIU FSSM i Zdzisława Czarneckiego - Prezydenta FSSM RP oraz władz wojewódzkich i miejskich struktur SLD z byłymi funkcjonariuszami i wszystkimi sympatykami służb mundurowych, na które organizatorzy, szczerze pozdrawiając, ZAPRASZAJĄ.

  • 2018-03-14