komitet.protestacyjny.dolnoslaskie@fssm.pl

Aktualności

WYBORY DO EUROPARLAMENTU 2019 – SPOTKANIE W LEGNICY 19.04.2019

W dniu 19.04.2019 r. w kawiarni „Ratuszowa” w Legnicy, odbyła się przedwyborcza konferencja „Emerytowani pracownicy służb mundurowych w wyborach do Parlamentu Europejskiego”. Wśród prelegentów byli: Andrzej Rozenek, posłanka RP Elżbieta Stępień, Marek Dyduch - lider SLD na Dolnym Śląsku, pułkownik Henryk Budzyński - wiceprezydent FSSM RP i generał Straży Granicznej Tadeusz Frydrych. Na spotkaniu pojawił się także lider legnickiego SLD Michał Huzarski.TUTAJ Relacja ze spotkania pt. „Uśpiona armia pójdzie na wybory” i film naszych Kolegów...


  • 2019-04-25
Aktualności

NIENAWIŚĆ Z MOCY PRAWA

Prawicowe środowiska wywodzące się z dawnej „Solidarności” dawno już wybaczyły wszelkie przewiny zarówno Niemcom, jak i koalicjantom Stalina, którzy w imię własnych interesów wepchnęli Polskę w jego łapy. Jedynym środowiskiem, który do chwili obecnej obłożony jest polityczną i społeczną anatemą, jest środowisko emerytów mundurowych, których ustawą sejmową – i to dwukrotnie – uznano za przestępców najgorszego rodzaju, ponieważ nawet siedzący za najcięższe zbrodnie kryminaliści w sprawach emerytalnych mają lepszą sytuację, niż ci, którzy stali na straży prawa i porządku...


Aktualności

„NASI W WYBORACH” – ALFRED SERKIES – REGION LEGNICKI

ALFRED SERKIES, emerytowany policjant, startuje do Sejmiku województwa dolnośląskiego z listy SLD. Mogą na niego zagłosować mieszkańcy Legnicy i powiatów: głogowskiego, jaworskiego, legnickiego, lubińskiego, polkowickiego i złotoryjskiego.

Aktualności

„NASI W WYBORACH” – JAN KUPCZAK – REGION WROCŁAWSKI

JAN KUPCZAK, emerytowany policjant, startuje do Sejmiku województwa dolnośląskiego z listy SLD. Mogą na niego zagłosować mieszkańcy powiatów: wrocławskiego, górowskiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, strzelińskiego, średzkiego, trzebnickiego i wołowskiego.

Aktualności

„NASI W WYBORACH” – ANDRZEJ KLĄSKAŁA – WROCŁAW

ANDRZEJ KLĄSKAŁA, emerytowany policjant, startuje do Sejmiku województwa dolnośląskiego z listy SLD. Mogą na niego zagłosować mieszkańcy Wrocławia.

Aktualności

„NASI W WYBORACH” – ANDRZEJ SZAŁEK -OLEŚNICA

ANDRZEJ SZAŁEK, emerytowany policjant, represjonowany - startuje do Rady Miasta Oleśnicy z listy SLD.

Aktualności

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018. „MUNDUROWI” NA STANOWISKA SAMORZĄDOWE.

Kandydaci startujący w wyborach do samorządów lokalnych, rekomendowani przez FSSM RP.MAMY, JAKO CAŁE ŚRODOWISKO POLICYJNE ORAZ MUNDUROWE, PONOWNĄ OKAZJĘ UDOWODNIĆ, ŻE JESTEŚMY ZNACZĄCĄ GRUPĄ SPOŁECZNO-ZAWODOWĄ I MOŻEMY MIEĆ WPŁYW NA WYBÓR LOKALNYCH WŁADZ SAMORZĄDOWYCH, A W PRZYSZŁOŚCI NA NASZĄ SYTUACJĘ: WARUNKI SŁUŻBY, ŚWIADCZENIA I PRAWA!